NVZ 2011

 

 

 

 

 

 

Home Algemeen Bestuur Contact Lid worden Uitgevoerde activiteiten
Nieuws Agenda Werkgroepen Waarnemingen Archief Linkpagina Sponsoren

 

 

 

Overdekte Picknickbank

Langs het Vlinderommetje staat een primeur: de eerste overdekte picknickbank van De Wolden is geplaatst op de oude carpoolplaats in het verlengde van de Slagendijk. De bank is aan de Natuurvereniging geschonken door Marinus Jonkman. Marinus had de bank staan bij zijn palletbedrijf op het nieuwe industrieterrein Zuiderkerkes II. Marinus kon de bank niet goed kwijt en omdat hij een groot natuurliefhebber is en blij is met het Vlinderommetje-Idylle dat langs zijn bedrijf gaat, heeft de bank aan onze vereniging geschonken. De bank staat mooi in het zicht en kan dus bij alle weersomstandigheden gebruikt worden. De gemeente heeft de vergunning verleend, waarvoor dank. De oude bank die op de carpoolplaats stond wordt verplaatst naar het nieuw ontwikkelde natuurgebied aan de Ekelenbergweg op grond van de familie Buning: de Middelveense Kaamp. De firma Buning-wegenbouw heeft voor de plaatsing gezorgd, waar we erg blij mee zijn. Wij hopen dat heel veel wandelaars met veel plezier gebruik maken van deze unieke bank.


Jaap Vliegenthart

 

Marinus bank wordt verplaatst (foto Jaap Vliegenthart)

 

 

Rik Buning zichtbaar tevreden met de marinus bank (foto Jaap Vliegenthart)

 

 

Marinus bank op de oude carpoolplaats (foto Jaap Vliegenthart)