NVZ 2011

 

 

 

 

 

 

Home Algemeen Bestuur Contact Lid worden Uitgevoerde activiteiten
Nieuws Agenda Werkgroepen Waarnemingen Archief Linkpagina Sponsoren

 

 

Ab Bennink,

April 2010;  10 jaar geleden overleed plotseling op 57-jarige leeftijd de vice-voorzitter van Natuurvereniging Zuidwolde Ab Bennink. Ab was de natuur zeer toegedaan en daarbij was hij heel initiatiefrijk en kon hij zelf veel bedenken en uitvoeren. Ab was nauw betrokken bij de totstandkoming van het Vlinderommetje en ter herinnering aan Ab is het deel door het Ekelenbergbos het Ab Benninkpad genoemd. Ab was een beminnelijk mens en onvergetelijk. We denken met weemoed aan hem. Vandaag 26 april liep ik met mijn echtgenote Corrie in het Faliebergbos waar Ab jarenlang een nestkastroute onderhield en liep met een groep kinderen. De laatste groep heeft bij camping de Entekoele een nestkastje "ter herinnering aan Ab Bennink"  opgehangen. Wij zagen dat een Bonte vliegenvanger die kast dit jaar als nestplaats heeft uitgekozen.

We gedenken Ab met liefde

namens Natuurvereniging Zuidwolde

Joop Verburg