NVZ 2011

 

logo

Natuurvereniging Zuidwolde

 

 

 

 

wielewalen

Home Algemeen Bestuur Contact Lid worden Uitgevoerde activiteiten
Nieuws Agenda Werkgroepen Waarnemingen Archief Linkpagina Sponsoren

 

 

 

 

 

Vogelexcursie dit najaar: doe je mee?

Dit voorjaar hielden we de cursus vogelgeluiden, waarbij is afgesproken om dit najaar nog een extra excursie te houden voor de deelnemers. Edwin de Weerd wil ons zaterdag 25 oktober rondleiden bij de Mepper Hooilanden, in de buurt van Gees. Ook andere vogelliefhebbers zijn van harte welkom.

Om een idee van de rijkdom van het gebied te geven, zie hier de waarnemingen van de afgelopen tijd:

 

We vertrekken om 08.30 uur vanaf de parkeerplaats bij het Tonckenshuis, Meppelerweg 22 in Zuidwolde. Om ca. 09.00 uur verwachten we dan bij de Mepper Hooilanden te zijn. Rond 13.00 uur zijn we weer terug.

Graag van te voren opgeven, ook als het een voorlopige opgave betreft, via de e-mail vogelwerkgroep@natuurverenigingzuidwolde.nl.


Metkse van der Maar